MiRACLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgi ile huzur...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lacuna Coil Sessizliğini Bozdu!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Lacuna Coil Sessizliğini Bozdu! Empty
MesajKonu: Lacuna Coil Sessizliğini Bozdu!   Lacuna Coil Sessizliğini Bozdu! I_icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 10:06 am

Lacuna Coil üyeleri bir süre ara verdikten sonra gelecek 4. albümleri ile ilgili açıklamalar yapmaya başladılar. Önce bir röportajda yeni albümden bahseden Andrea Ferro'nun açıklamasının ardından Christina Scabbia'da geçtiğimiz günlerde grubun MySpace Profilinden hayranlarına seslendi.

Lacuna Coil solisti Christina Scabbia grubun MySpace Profilinde aşağıdaki açıklamayı dile getirdi:

"Bu öğleden sonra grupça toplandık. Çok tuhaftı. Müzik vs üzerine tartışırken kendimi bir anda çocukların her birine ayrı ayrı gözlerimi dikip bakarken buldum. (Maus Biazzi; gitar, Marco Coti Zelati; bass, Criz Migliore; gitar, Andi Ferro; vokal, Criz Mozzati; bateri)... Muhtemelen baktığımın farkına bile varmadılar. Ama ben o anda onlara bakarken, bunca yıldan sonra hala beraber olmamızın dehşet verici olduğunu düşündüm. Turnelere çıktık, kaytlar yaptık, dünyanın dört bir yanını gezdik, beraber müzik yaptık, beraber acı çektik, beraber güldük. Ve hala burada beraberiz. Ve kariyerimizin en iyi albümünü ortaya koyuyoruz. Şarkılar gerçekten muhteşem. O kadar ki, dinlerken hala ayakta duran bir grubun bütün enerjisini hissedebilirsiniz. Biz Rock'la bütünleştik. Ve mutluyum. Sizin piyasaya yeni süreceğimiz albümü duymanız için sabırsızlanıyorum!"

Yakın zamanda EmptySpiral.net sitesinin Lacuna Coil'in erkek solisti Andrea Ferro ile yaptıkları röportajda Andrea Ferro grubun gelecek 4. albümü ile ilgili şarkı yazımı aşamasında olduklarını şu sözlerle dile getirmişti: "Şimdiye kadar muhteşem bir yaratıcılık hakimdi. Umduğumuzdan daha çok yaratıcılığa sahibiz, çünkü bütün o turne ve gösterilerden sonra provalara ve bir araya gelmeye başlamadan önce biraz ara verdik. Biraz ferahladık, aklımızı boşalttık ve biraz da yaşantımızı düzenledik. Eve döndüğümüzde hayatlarımızı yaşmaaya ve evde bıraktığımız tüm durumları çözmeye çalıştık. İşte bilirsiniz faturalar ödemek, aileyle ilgilenmek vs... Yılbaşı tatili sonrasında tekrar buluşup örneğin Marco ve Maus'un ortaya attığı bazı fikirler üzerine çalışmaya başladık. Sonrasında da prova odasına geçtik. Bu sefer değişik bir şey yapmak istiyoruz. Şarkı sözü yazımı yöntemi hakkında değişiklik yapmak istiyoruz."

Hayranları grubun yeni albümünün raflardaki yerini almasını merakla bekliyor.
https://darkmiracle.hareketforum.net

Lacuna Coil Sessizliğini Bozdu!
1 sayfadaki 1 sayfası